Záverečná správa

V termíne 10. - 11. 2. 2017 sa v Incheba Expo Bratislava uskutočnil 12. ročník Svadobného veľtrhu spolu s medzinárodným veľtrhom kozmetiky Interbeauty a výstavou Dieťa a Rodina. Podujatia predstavili ponuku 126 vystavovateľov za Svadobný veľtrh, 45 vystavovateľov za výstavu Interbeauty a 42 prezentujúcich sa spoločností na Dieťa a Rodina. Návštevnící mohli obdivovať najnovšie trendy svadobných a spoločenských šiat, unikátne pánske obleky a doplnky, pohodlné tanečné svadobné topánky, či najnovšie modely svadobných prsteňov. Samozrejme nechýbali ani dodávatelia svadobných video - foto služieb, dekorácií, cukroviniek a iných doplnkov. Veľtrh spolu za dva dni navštívilo 12.197 návštevníkov.

Svadobný veľtrh pripravil množstvo zaujímavých sprievodných programov. Na pódiu sa vystriedali hudobné vystúpenia Violin Show Marco Rajt, Pianista.sk - Peter Zbranek a sláčikové kvarteto Four Seasons Music. Vrámci módnej prehliadky Emporium designers si zaspievala aj speváčka LERA a hudobné trio Lady Colors. Atraktívnu módnu prehliadku pre moletky si pripravil svadobný salón Wedding Elegance. Krásne modely svadobných šiat predviedli modelky svadobných salónov Diamond, Mia Sposa a V&E fashion. Oko hlavne mužského diváka potešila aj prehliadka spodnej bielizne Madam podprsenka. 

Okrem vyhlásenia valentínskej súťaže,ktorá bežala na portáli www.feminity.sk prebehol na Svadobnom veľtrhu 3. ročník súťaže Miss Nevesta roku 2016. 10 finalistiek Miss Nevesta roka 2016 súťažilo na pódiu v troch disciplínach - módna prehliadka v svadobných šatách zo svadobného salónu Giovanna, rozhovor s moderátorom a módna prehliadka v spoločenských šatách. 

Na svadobnom veľtrhu opäť nechýbala zábavná svadobná aukcia s Rišom Vrablecom a súťaže o zaujímavé ceny.
 
Fotografie z akcie nájdete na www.facebook.com/svadobnyveltrh

https://vimeo.com/skerak/svadobnyveltrh2016
 
 
Tešíme sa na ďalší, 13. ročník Svadobného veľtrhu, ktorý sa bude konať 9. - 10. februára 2018.

Pre viac informácií kontaktujte:

Štúdio Škerák

Mgr. Ingrid Littmannová
T: 0911 754 726
E: info@svadobnyveltrh.sk

 
Napísali o veľtrhu:
https://www.youtube.com/watch?v=cofZp3-qNuA
http://womanman.sk/ktora-ziska-titul-nevesta-roka-2016/
http://bratislava.dnes24.sk/svadobny-veltrh-co-je-najdrahsou-polozkou-na-svadbe-229270
http://www.najkrajsiemodelky.com/veresova-zaziarila-ako-nevesta-navrharka-natasha-azariy-a-jej-modna-sou-foto/
http://www.najkrajsiemodelky.com/veresova-a-plackova-ako-nevesty-spolocne-predvedu-svadobne-saty/